LEAF_POD

Producent: -
Kod produktu: 3483-64313

Opis

LEAF_POD brainstorm kluczem do sukcesu w biznesie jest dobrze skoordynowany zespół, który potrafi ze sobą współpracować. Jeśli chcesz robić postępy, musisz się skoncentrować. Możesz spróbować w strefie oddzielonej od reszty biura wyposażonej w dach, stół i hokery.

To idealny zestaw dla miejsc wymagających ciągłej komunikacji i współpracy. Moduł jest dostępny w dwóch długościach do pracy w grupie 4 lub 6 osób i w dwóch wysokościach blatów. W zależności od wysokości ścian można zainstalować uchwyt pod telewizor.

LEAF_POD chat to miejsce regeneracji, równowagi pomiędzy odpoczynkiem a pracą na pełnych obrotach. Liczy się tu i teraz… Zestawione w dowolnej konfiguracji moduły, składające się z kanap i stołu, organizują nieformalną strefę biura, w której każdy może czuć się swobodnie.

chat_pod H1 to moduł z dwiema sofami i blatem w wersji z niskimi ściankami, zapewniający uczucie otulenia bez efektu izolacji. W zależności od zastosowanej wysokości ścianek istnieje możliwość montażu wieszaka na telewizor.

LEAF_POD double - Przestrzeń biurowa powinna być odpowiednio zaaranżowana, aby pracownicy mogli efektywnie wykonywać swoje obowiązki nie tracąc jednak swobonego przepływu informacji.

double_pod H1 to moduł dwuosobowy o komfortowej szerokości blatów powieszonych na przeciwległych ścianach. Opcjonalnie możliwy jest montaż mediaportów w blatach i zastosowanie podręcznych mobilnych akcesoriów do wyboru tj. tablicy magnetycznej, wieszaka na klucze lub przyborników biurowych.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl