4 ME

Producent: NOWY STYL
Kod produktu: F8D1-213C9
Cena: 1,00 zł 1.00
quantity kg

Opis

Jak w przypadku większości rzeczy na świecie, projekt krzesła zaczyna się od pomysłu. Co może zainspirować projektanta? Inspiracją Martina Ballendata była z pewnością ergonomia i wygoda. Linia zaprojektowanych przez niego foteli obrotowych 4ME oraz stacjonarnych 2ME jest doskonałym przykładem połączenia najwyższej klasy designu i funkcjonalności. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi S-MOVE, 4ME gwarantuje użytkownikowi siedzenie biodynamiczne, a co za tym idzie najwyższy komfort użytkowania.

Charakterystyczną cechą foteli 4ME i 2ME jest ich unikalne oparcie. Jego forma to nie tylko ciekawy design, ale również interesujący element funkcjonalny. Uelastycznia oparcie, doskonale wspierając plecy użytkownika i amortyzując ruchy.

Teraz linia produktów 4ME poszerzona została również o krzesła z siatkowym oparciem - 4ME Mesh. Dodano także wiele przydatnych funkcjonalności, jak regulowany zagłówek, mechanizm podparcia lędźwi oraz nowy mechanizm SELF. Dzięki temu linia krzeseł 4ME jest bardziej wszechstronna i odpowiada na wymagające potrzeby współczesnego użytkownika.

Uzupełnieniem dla foteli obrotowych 4ME są krzesła stacjonarne 2ME dostępne w wersji na płozie oraz na czterech nogach. Świetnie uzupełni salę konferencyjną, gabinet, czy przestrzeń spotkań.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl