O nas

Firma BIUROMAX powstała w 1996 roku. Celem jej istnienia jest tworzenie funkcjonalnych, przyjaznych, nowoczesnych lub stylowych miejsc pracy, kreowanie wizerunku siedzib Naszych Klientów oraz aranżacja reprezentacyjnego i komfortowego środowiska pracy.

Wykonujemy projekty i aranżacje wyposażenia wnętrz zgodnie ze wskazówkami Klienta i przeznaczeniem pomieszczeń. Rozwiązujemy wszelkie problemy Naszych Klientów związane z zagospodarowaniem przestrzeni biurowej i użytkowej. Służymy naszym doświadczeniem zdobytym podczas wielu naszych realizacji oraz wiedzą zdobywaną systematycznie podczas szkoleń i targów międzynarodowych. W naszej ofercie znajduje się ponad 5 tys. brył mebli charakteryzujących się bogactwem formy, koloru, materiałów i zastosowań funkcjonalnych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem fabryk z całego kraju m. in. MEBELUX, BNOS, WUTEH, POLTECH oraz dysponujemy specjalną linia produkcyjną dla Klientów sieciowych mających szczególne wymogi i standardy, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu klientowi rozwiązania spełniające jego indywidualne potrzeby i wymagania. Nie trzymamy się schematów, ale podążając za myślą i pragnieniami Klienta kreujemy przestrzeń według jego założeń. Chcemy, by Nasz Klient ufając naszym rozwiązaniom był w pełni zadowolony, aby miejsce Jego pracy było inspiracją do osiągania sukcesów.

Zapewniamy fachowy montaż wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl